تبلیغات
nazism - ننن

نننتجدیدنظر طلبی در هولوکاست

هولوکاست در فرهنگ واژه شناسی صهیونیسم به کشتار دسته جمعی و نسل کشی نزدیک به یازده میلیون نفر بخصوص شش میلیون یهودی بر پایه نژاد، مذهب و ملیت در طی جنگ جهانی دوم بدست آلمان نازی و از ۱۹۴۱ تا انتهای ۱۹۴۵ در اردوگاه های مرگ آلمان نازی، اطلاق می شود . اصل واژه ی هولوکاست یک واژه یونانی است به معنای همه سوزی .

 
امروزه هولوكاست به صنعتی پر سود برای یهودیان بدل شده است. « صنعت هولوكاست» نامی است كه در اثر منافع بسیار زیاد اقتصادی این امر برای یهودیان، به آن اطلاق شده است. منافع اقتصادی هولوكاست تنها به جریمه های چندین ساله ای كه كشور آلمان باید به رژیم صهیونیستی و یهودیان بپردازد و تا سال 2030 نیز ادامه خواهد داشت، محدود نمی شود. هولوكاست اكنون به توجیهی برای جلب كمك های اقتصادی فراوان، تسهیلات اقتصادی چشمگیر و امكانات مالی و اقتصادی قابل توجهی تبدیل شده است كه كشورهای غربی در اختیار یهودیان صهیونیست قرار می دهند. علاوه بر منافع اقتصادی، این صنعت پر سود، منفعت های دیپلماتیك و بین المللی فراوانی را نیز برای صهیونیست ها به ارمغان آورده است. حمایت بین المللی و دیپلماتیك آمریكا و دیگر كشورهای غربی از رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی و افكار عمومی داخلی این كشورها از طریق هولوكاست توجیه می گردد.مظلوم نمایی تبلیغاتی كه زیر بنای اصلی ماجرای هولوكاست و سود اصلی آنها از این ادعاست نه تنها منفعت های ذكر شده را به دنبال دارد، بلكه از این طریق افكار عمومی دنیا را به گونه ای شكل دهی می شود كه یهودیان را انسان هایی بدون سرزمین، آواره و تحت ستم نشان می دهد كه برای جلوگیری از تكرار جنایات ادعا شده در مورد آنها بهتر است در گوشه ای از دنیا سرزمینی به آنها اختصاص یابد و این توجیه دقیقا استفاده ای است كه یهود برای غصب فلسطین و بنیانگذاری دولت یهود از آن بهره می برد.توجیه اعمال رژیم صهیونیستی و پرده پوشی جنایات فراوان صورت گرفته از سوی این رژیم یهودی و نیز مخفی كردن نسل كشی صورت گرفته توسط یهودیان در فلسطین، همه و همه به مدد صنعت پر سود هولوكاست صورت می گیرد.ما در این مقاله سعی می کنیم دلایلی بر رد این اتهام بزرگ ارائه کنیم . باشد که قدمی
کوچک در شکستن تابو های صهیونیسم جهانی برداریم.

یکی شواهد رد یهودی کشی سازمان یافته توسط حکومت آلمان نازی وجود تعداد زیادی ژنرال و سرباز یهودی در ارتش آلمان بوده است . اگر کشتار یهودیان به صورت سازمان یافته بوده است ، چرا این پاکسازی و کشتار از ارتش آلمان شروع نشده است ؟
@nazicenter
هیچ فرمان و یا دستوری از سوی حزب نازی یا سران و رهبران آلمان برای نابودسازی یهودیان وجود ندارد. در میان مدارک بدست آمده از آلمان پس از سقوط حتی یک برگه یا سند وجود ندارد که به عنوان دستور کشتار یهودیان از سوی مقامات به افسران و یا گزارش انجام این عمل از سوی انجام دهندگان به مافوق هایشان تلقی شود. همچنین هیچ برنامه، طرح، سازمان و یا حتی مدارک بودجه و حسابداری نیز برای کشتار یهودیان یافت نشده است.

تجدیدنظرطلبان معتقدند که آمار یهودیان قبل و بعد از جنگ گواه آن است که در طول دوره جنگ جهانی دوم، با احتساب کسانی که به عنوان سرباز در جبهه های جنگ جان خود را از دست داده اند، سیصد هزار تا ۱٫۵ میلیون یهودی از دنیا رفته اند ، آن هم به دلایل مختلف ، مانند بیماری تیفوس و طاعون و … نه فقط جنگ !با وجود فعالیت سرویسهای اطلاعاتی متفقین و با وجود نزدیکی اردوگاه ها به مناطق سکونت مردم عادی، تا پیش از پایان جنگ، هیچ منبع رسمی، سازمان بین المللی و حتی کشورهای دشمن آلمان، ادعایی مبنی بر کشتار گسترده یهودیان نکرده اند.

از روشهای ادعایی کشتار، هیچ مدرکی در دادگاه ها موجود نیست. برای مثال از هزاران کامیونی که ادعا می شود دارای اتاق گاز بوده و بازداشت شدگان را در حال انتقال خفه می کرده اند، حتی یک نمونه به عنوان مدرک به هیچ دادگاهی ارائه نگردیده است.
دکتر مارتین بروژات از انستیتو تاریخ معاصر آلمان که یک انستیتو نیمه دولتی است، طی یک نامه با ارائه مدارکی اعلام کرد در زمان جنگ جهانی دوم، در خاک آلمان کسی در اتاق گاز کشته نشده و مدارکی که در دادگاه نورنبرگ از آنها برای اثبات کشتار توسط اتاق های گاز استفاده شده اند همگی جعلی هستند. همچنین دیوید اروینگ تاریخدان انگلیسی نیز با ارائه مدارکی، اعلام کرده است که وجود اتاقهای گاز برای کشتار انسانها، تخیلی و توهمی بیش نیست …@nazicenter
Aryan ᛟ Evolution, [۱۳.۱۱.۱۵ ۰۲:۵۵]
علاوه بر موارد بالا برخی از ادعاهای هولوکاست، شرایط اولیه باورپذیری را نیز ندارند.برخی از این دلایل به این شرح است :
استفاده از گاز سیانور (سیکلون ب) برای کشتار مردم مقرون به صرفه نمی باشد. این شیوه اعدام در آمریکا، گرانترین شیوه اعدام محسوب می شود. یک مهندس آمریکایی بنام لشتر، که سمت مشاور در امور اعدام را در برخی ایالات آمریکا بر عهده داشت پس از بازدید دقیق و فنی که در سال ۱۹۸۸ از اردوگاه های مورد ادعا به عمل آورده است در گزارش خود صراحتاً اعلام کرد:«در هیچیک از این مکان ها، اتاق گاز اعدام وجود نداشته است.» نشانه ای از گاز سیانور در دیوارهای اتاقهایی که گفته می شود برای کشتار یهودیان استفاده می شده پیدا نشد. اسناد موجود نشان می دهد که زندانیان بیمار یهودی و غیر یهودی مورد مداوا قرار گرفته و جراحی هم می شده اند. وینستون چرچیل، نخست وزیر بریتانیا و دوایت آیزنهاور رییس جمهور آمریکا در کتابهای خاطرات خود از جزییات دوران جنگ، هیچ اشاره ای به وجود اتاق های موسوم به گاز نداشته اند. بیماری باکتریایی تیفوس در آن زمان شیوع داشت و تصاویر اجساد بسیار لاغر مردگان نیز شاهد بر همین ماجراست. دولت برای جلوگیری از گسترش پخش این میکروب کشنده اجساد مردگان را می سوزاند.
@nazicenter
تناقضات هولوکاست
طرفداران هولوکاست در ادعا و آمار خود از هولوکاست، دچار تناقضات زیادی شده اند. تناقض مدعیان هولوکاست در تمامی موارد زیر است.

تناقض در تعداد قربانیان
تاکنون، براساس مقالات و منابع رسمی و غیر رسمی مدعی هولوکاست، تعداد متنابهی ارقام گوناگون برای قربانیان آورده شده است. برای مثال تنها برای اردوگاه آشویتس ۲۲ منبع معتبر، ارقامی از ۳۵۶ هزار نفر (فریتجوف مایر تاریخدان ۲۰۰۲) تا ۸ میلیون نفر (دفتر تحقیقات جنایات جنگی فرانسه ۱۹۴۵) را ارائه داده اند. فیلم ها و منابع غیر رسمی این رقم را فقط برای (بازداشتگاه داخائو) تا ۹ میلیون نفر (فیلم مستند شب و مه ۱۹۵۵ زیر نظر مشاوران تاریخی هنری میچل و الگا ورمسر میگات) نیز تبلیغ نموده اند.

تناقض در شیوه یا شیوه ای کشتار
مدعیان هولوکاست شیوه های ادعایی همدیگر را تکذیب و رد کرده اند. برای مثال برخلاف مدعیان هولوکاست در سالهای قبل تر، امروزه هیچ مدعی هولوکاستی ادعا نمی کند که از روشهای جریان برق، کشتار در اتاقهای بخار سوزان، مرگ بوسیله تخلیه هوا از اتاق، کشتار از طریق مسموم سازی خون و مرگ به کمک آهک برای کشتار یهودیان استفاده شده باشد.

تناقض در اردوگاه های دارای اتاق گاز
مدعیان هولوکاست در گذشته برای هر اردوگاه، اتاق گاز را الزامی دانسته بودند. برای مثال هارتلی شاوکراس، دادستان انگلیسی دادگاه نورنبرگ مدعی بود کلیه اردوگاه های آشویتس، داخائو، تربلینکا، بوخنوالد، ماتهاوزن، مجدانک و اورانین برگ دارای اتاق گاز بوده اند. امروزه هیچ مدعی هولوکاستی وجود ندارد که مدعی وجود اتاق گاز در داخائو، بوخنوالد و اورانین برگ باشد.
@nazicenter
افسانه صابون سازی
سایمون وایزنتال یهودی، معروف به شکارچی نازی ها در سال ۱۹۴۶ مدعی شد که آلمانی ها از چربی اجساد برای تولید صابون استفاده می کردند. بسیاری از غربیان همچنان این افسانه را باور دارند. در حالی که ساموئل کراکوفسکی، محقق اسرائیلی هولوکاست، این داستان را یک افسانه دانست که آلمانی ها برای ترساندن زندانیان یهودی آن را ساخته اند. دروغ بودن افسانه صابون سازی به تائید یدوشم رسیده است.
در پایان به این نکته می پردازم که حال فرض کنیم تمام شواهد بالا که با مدرک ارائه شده ، خیالی پیش نباشد ! اما چرا سردمداران صهیونیست و دموکراسی های غربی اجازه ی این را نمی دهند که یک گروه رسمی و بی طرف به بررسی این واقعه بپردازد ؟ چرا انکار هولوکاست یک جرم بزرگ است ؟ چرا منکران هولوکاست مورد هجمه و ضرب و شتم قرار می گیرند ؟

در زیر به مواردی اشاره می کنم :

در سال ۲۰۰۶ ، دیوید اروینگ، مورخ بریتانیایی به جرم انکار هولوکاست به ۳ سال زندان محکوم شد .@nazicenter
روژه گارودی محقق فرانسوی به علت انکار هولوکاست زندانی شد.
یورگن گراف، مورخ و پژوهشگر سوئیسی نیز به خاطر سخنانش در انکار هولوکاست به زندان محکوم شد و برای فرار از زندان از سوئیس خارج شد. وی هم اکنون در روسیه زندگی می کند.
روبر فوریسون، در سال ۲۰۰۶ به دلیل مصاحبه ای که در سال ۲۰۰۵ با شبکه سحر ۱ انجام داد، به جرم انکار هولوکاست، به سه ماه زندان و پرداخت ۷۵۰۰ یورو محکوم شد وی به خاطر بیان عقیده اش، بارها از سوی گروه های تندروی یهودی مورد آزار و ضرب و شتم قرار گرفته است .
 نظرات مطلب
فرم ارسال نظر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
درباره سایت
نویسندگان
امکانات سایت

تصاویر منتخب

nazism

National Socialism